Kharkiv & Donetsk Turu

KHARKIV (2) – DONETSK (2)

     Pegasus Havayollari Tarifeli Seferi ile Haraket Tarihleri
24 Mayis – 28 Mayıs / 05 Temmuz – 09 Temmuz, 19 Temmuz – 23 Temmuz / 02 Ağustos – 06 Ağustos, 23 Ağustos – 27 Ağustos
13 Eylül – 17 Eylül / 04 Ekim – 08 Ekim

4 Gece – 5 Gün

 1.Gün               İSTANBUL – KHARKOV
Sabiha Gokcen Havaalani Dış Hatlar Terminali Özge Tur Kontuarı önünde saat 21:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus havayollarinin tarifeli seferi ile saat 23: 40 hareket. Yerel saat ile 01 :40 Kharkov’a  varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otele transfer, odaların alınmasının ardından geceleme otelimizde.

02.  Gün           KHARKOV
Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Tur esnasında; Forest Park/Glory Memorial Aniti, Shevchenko Monument(Aniti), Uspensky Cathedral (Kharkov’un En Yuksek Binasi 89.5m), Pokrovsky Cathedral (Kharkov’un en eski yapisi 1689), Svobody (Freedom) Square Avrupa’nin en buyuk meydani, Mirror Stream Fountain, Gorky Park gorecegimiz yerler arasindadir. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Kharkiv (50 eur) Havacilik Fabrikasi turu yapilacaktir. Tur esnasinda Sovyet Hava Muzesi gezilecektir. Ucaklarin nasil yapildigini gorebileceginiz fabrika turu Sovyet Hava muzesine istinaden yapilacaktir.  Tur suresi 3 saattir. Ayrica extra ucret verilerek Kharkov uzerinde ucak turu da yapilabilmektedir. Tur sonrasi kaldigimiz otele transferimizin ardindan serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

03.  Gün           KHARKOV – DONETSK
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Rehberinizin bildirecegi saatte Donetsk sehrine transfer. Donetsk ‘e varisi takiben Panoromik sehir turu. Sehir turmuzda gorulecek yerler arasında; Opera Binası, Lenin Meydanı, ünlü Artoma Alışveriş Caddesi, Ulusak Park, Ulusal Müze bulunmaktadır.  Tur sonrasi otelemize transfer ve c in islemleri. Geceleme otelimizde.

04.  Gün           DONETSK
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz için extra tarihi tuz madenleri turu. ( 50 eur) Tam günlük turumuz esnasında dünyadaki en büyük kaya tuzu madenlerinden birini ziyaret edeceğiz. Yerin 300 m. altında bulunan madenler pek çok labirent ve odacıktan oluşmaktadır. Günümüzde bu tesisler, aynı zamanda pek çok hastalığın tedavisi amaçlı da kullanılmaktadır. Ayrıca madenlerde verilen konserler ve çeşitli etkinlikler çok ilgi çekicidir. Geceleme otelinizde.

05.  Gün           DONETSK – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Artyomovsk Şampanya Fabrikalari turu- Degustasyonlu (60 eur) Avrupa’nın en büyük köpüklü şarap fabrikalarından biri olan Artemivsk’de yerin 72 m. altındaki özel mahsenlere inip, dünyaca meşhur köpüklü şarapların tadına bakma imkanı bulacağız Tur sonrası havalimanına transfer. Pegasus Havayollari tarifeli seferi ile saat 02 55 Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile saat 04.55’ta varış ve turumuzun sonu.

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 Kharkov – 4* Kharkov otel vb

&

 Donetsk – 4* Shaktar Hotel vb.

549 Euro

150 Euro

499 Euro

 

150 Euro

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Pegasus Havayolları ile sabiha gokcen Kharkov / Donetsk – sabiha gokcen ekonomik sınıf uçuşları, Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli Kharkov-Donetsk arası ulaşım, Havaalanı otel havaalanı transferleri, 4* otellerde Kharkov da 2 gece,  Donetsk’de 2 gece kahvaltı dahil konaklama,  Kharkov ve Donetsk panoramik şehir turları, Özge Tur profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ                                      

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, Yurtdışı çıkış harcı bedeli, Seyahat Sigortası (15 Euro)

 

Özge Tur, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.