• Kharkiv & Donetsk Turu

  KHARKIV (2) – DONETSK (2)

       Pegasus Havayollari Tarifeli Seferi ile Haraket Tarihleri
  24 Mayis – 28 Mayıs / 05 Temmuz – 09 Temmuz, 19 Temmuz – 23 Temmuz / 02 Ağustos – 06 Ağustos, 23 Ağustos – 27 Ağustos
  13 Eylül – 17 Eylül / 04 Ekim – 08 Ekim

  4 Gece – 5 Gün

   1.Gün               İSTANBUL – KHARKOV
  Sabiha Gokcen Havaalani Dış Hatlar Terminali Özge Tur Kontuarı önünde saat 21:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus havayollarinin tarifeli seferi ile saat 23: 40 hareket. Yerel saat ile 01 :40 Kharkov’a  varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otele transfer, odaların alınmasının ardından geceleme otelimizde.

  02.  Gün           KHARKOV
  Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Tur esnasında; Forest Park/Glory Memorial Aniti, Shevchenko Monument(Aniti), Uspensky Cathedral (Kharkov’un En Yuksek Binasi 89.5m), Pokrovsky Cathedral (Kharkov’un en eski yapisi 1689), Svobody (Freedom) Square Avrupa’nin en buyuk meydani, Mirror Stream Fountain, Gorky Park gorecegimiz yerler arasindadir. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Kharkiv (50 eur) Havacilik Fabrikasi turu yapilacaktir. Tur esnasinda Sovyet Hava Muzesi gezilecektir. Ucaklarin nasil yapildigini gorebileceginiz fabrika turu Sovyet Hava muzesine istinaden yapilacaktir.  Tur suresi 3 saattir. Ayrica extra ucret verilerek Kharkov uzerinde ucak turu da yapilabilmektedir. Tur sonrasi kaldigimiz otele transferimizin ardindan serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

  03.  Gün           KHARKOV – DONETSK
  Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Rehberinizin bildirecegi saatte Donetsk sehrine transfer. Donetsk ‘e varisi takiben Panoromik sehir turu. Sehir turmuzda gorulecek yerler arasında; Opera Binası, Lenin Meydanı, ünlü Artoma Alışveriş Caddesi, Ulusak Park, Ulusal Müze bulunmaktadır.  Tur sonrasi otelemize transfer ve c in islemleri. Geceleme otelimizde.

  04.  Gün           DONETSK
  Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz için extra tarihi tuz madenleri turu. ( 50 eur) Tam günlük turumuz esnasında dünyadaki en büyük kaya tuzu madenlerinden birini ziyaret edeceğiz. Yerin 300 m. altında bulunan madenler pek çok labirent ve odacıktan oluşmaktadır. Günümüzde bu tesisler, aynı zamanda pek çok hastalığın tedavisi amaçlı da kullanılmaktadır. Ayrıca madenlerde verilen konserler ve çeşitli etkinlikler çok ilgi çekicidir. Geceleme otelinizde.

  05.  Gün           DONETSK – ISTANBUL
  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Artyomovsk Şampanya Fabrikalari turu- Degustasyonlu (60 eur) Avrupa’nın en büyük köpüklü şarap fabrikalarından biri olan Artemivsk’de yerin 72 m. altındaki özel mahsenlere inip, dünyaca meşhur köpüklü şarapların tadına bakma imkanı bulacağız Tur sonrası havalimanına transfer. Pegasus Havayollari tarifeli seferi ile saat 02 55 Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile saat 04.55’ta varış ve turumuzun sonu.

   

  OTELLER

  2 ve 3 Kişilik

  Oda / Kişi başı

  Tek Kişilik

  Oda Farkı

  3 – 12 Yaş

  Çocuk

  0 – 2 Yaş

  Çocuk

   Kharkov – 4* Kharkov otel vb

  &

   Donetsk – 4* Shaktar Hotel vb.

  549 Euro

  150 Euro

  499 Euro

   

  150 Euro

   

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  Pegasus Havayolları ile sabiha gokcen Kharkov / Donetsk – sabiha gokcen ekonomik sınıf uçuşları, Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli Kharkov-Donetsk arası ulaşım, Havaalanı otel havaalanı transferleri, 4* otellerde Kharkov da 2 gece,  Donetsk’de 2 gece kahvaltı dahil konaklama,  Kharkov ve Donetsk panoramik şehir turları, Özge Tur profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri


  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ                                      

  Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, Yurtdışı çıkış harcı bedeli, Seyahat Sigortası (15 Euro)

   

  Özge Tur, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 • Kharkiv Gece Hayatı

  micmo kharkiv

  MICMO

  Micmo Eğlence kopleksinde bowling oynayabilir kumarhanesinde zaman geçirebilirsiniz. Perşembe ve Pazar günleri gece klubü  olan bu eğlence mekanında çok eğleneceksiniz.
  micmi club karkiv

 • Kharkiv Restorantları

  pushka restorant kharkiv

  Pushka:Adres: Pushkinskaya strt 31
  Telefon: + 38 057 754-67-29
  80 kişi kapasiteli, European Mutfak ve Sushi’yi tavsiye edeceğimiz restorant.

  Vienus House:
  60 kişi kapasiteli Cafe, Restorant ve Gece Kulübü.

  staraya boshnya restorant kharkiv
  Staraya Boshnya:
  Adres:
  Sumskaya Strt 81
  Telefon:
  + 38 057 719 10 38
  Eski kule olarak bilinen Staraya, 2 katlı ve 100 kişi kapasiteli, canlı müziğin olduğu bir restoranttır.

  sloboda restorant kharkiv
  Sloboda:
  Adres:
  23 August Strt 34a
  Telefon: +38 057 715 50 56
  80-90 kişilik gruplara canlı müzik hizmetinin sunulduğu, Ukrayna yemekleri ağırlıklı, yazın dış mekanında oturulacak locaların olduğu restorant.

  stargorod restorant kharkiv
  Stargorod:
  Adres:
  Lermantovskaya strt 7  tel: + 38 057 700 90 30
  300-400 kişi kapasiteli restorantta, Cuma akşamları show programları mevcuttur.

 • Kharkiv Turu

   

  Kharkiv panoramik şehir turu
  Panoramik Şehir Turu
  Sabah Kalvaltının ardından Saat 10.00 da otelden hareket. Şehrin ana meydanları, Şehrin kurtarıcıları, merkezi kiliseler ve ana caddeler otobus ile panoramik olarak gezilecektir.bu turumuz saat 13:00 civarında son bulmaktadır.

  uçak fabrikası turu
  Uçak Fabrikası Turu:
  Bu turumuzda eski SSCB den kalma va halan faal olarak çalışan uçak fabrikasını göreceğiz.