• Kiev Buddha Bar

  Kiev Buddha Bar

  İnsanların görüşlerine göre Buddha-Bar’ı ziyaret etmek bir SPA’yı ziyaret etmekle karşılaştırabilecek kadar pozitif enerji vermekte. Stresten uzak atmosfer içerisinde kendinizi dünyanın en huzurlu hazinelerinin içinde gibi hissedeceksiniz… Budha Bar’ı ziyaret ettikten sonra orayı ziyaret etmeniz için bir çok sebebiniz olacak. Şüphesiz ki Buddha Bar ziyaretçilerinin tüm gerekli ihtiyaçlarını tatmin edecek seviyede düşünülmüş bir mekan. 1400 metrekarelik lounge restorantında 350’den fazla kişi kapasitelidir. Diğer Buddha Bar’larla kıyaslandığında Kiev Buddha Bar 3 seviyeye sahiptir, restoran ve VIP zone. Restorantta geleneksel “aile konsepti” bulunmaktadır. Bunun anlamı ziyaretçilerin yemekleri masanın ortasından herkesin ulaşabileceği bir şekilde paylaşarak sunulması. Buddha Bar restoran’ında müşteriler genellikle masada çok fazla oturmazlar, yemeklerini yedikten sonra salona geçerek müzik eşliğinde eğlenerek salonun büyülü atmosferini yaşarlar.

  Buddha Bar, Kiev’in gece hayatında değer lüks ve kalite açısından en önemli yerlerden birine sahiptir. Restorantta ziyaretçiler için Hindistan, Çin, Japonya, Tayland ve Avrupa yemeklerini sunan Buddha Bar, Kiev’de kesinlikle görmeniz gereken yerlerden biri!

 • Kiev Arena Club

  Kiev Arena Club

  Arena Dance Club, Ukrayna’nın başkentinde bulunan en prestijli gece kulübüdür.

  Eğlencenin doruklarına ulaşıldığı mekanın Avrupa genelinde almış olduğu bir çok ödülü bulunmaktadır. Deep Dish, Erick Morilla, Felix Da Housecat, Tiesto, Bob Sinclair, David Guetta, Benny Benassi, Stonebrige, Aston Martinez gibi isimleri daha önce misafir etmiş olan mekanın yazın açılan birde terası mevcuttur.

  Arena, Kiev’in en dikkat çekici, görkemli kulüplerinden biri olmakla beraber. Kaliteli müziğiyle gece hayatını seven insanları kendine çeken bir mıknatıs gibidir. Yüksek ses seviyesi, 3D ışık efektlerle donatılmış olan dans pistinde partinin sonu gelmez. Disco, House, Electro House gibi bir çok canlı performansları misafirlerine sunan Arena’da kulüp çalışanlarının en önem verdiği konu ziyaretçilerin doyasıya eğlenmesini hedefler.

  Adres: Kiev, Basseynaya St, 2A
  Telefon: 0 (44) 492 00 00

 • Kiev Saxon Club

  Kiev Saxon Club
  Saxon varlığını sürdürdüğü Kiev Gece Hayatı’nda 5 yılı aşkın süredir önemli bir konuma sahiptir.

  Saxon’un açılmasından itibaren Kiev’de bir çok yeni ve benzeri bir çok kulüp ortaya çıkmasına rağmen hiç biri Saxon’un popülaritesini geçemeyip, kapandılar. Saxon Gece Kulübü, Ortaçağ tarzı bir müze ya da Kral’ın Kalesini yansıtan gerçekçi bir izlenim vermektedir.

  Amfitiyatro şeklinde olan kulübün alt katında bulunan dans pistinde gece boyunca konuk DJ’ler tarafından Rave müzikler çalınmaktadır. Ses ve ışık sistemleri olarak oldukça kaliteli ekipmanlara sahip olan Sakson’da yorulduğunuz zaman salonda dinlenebilirsiniz. Üst katında bulunan dans pistinin ortasındaki bar’da da soluklanma fırsatı bulabilirsiniz. Her gün farklı temalı partilerle farklı türden insanları ağırlayan gece kulübünde, Salı günleri 80’lerin disko müzikleri,  Çarşamba günü Çılgınlık Teknolojileri, Perşembe şehrin en iyi tekno partileri, Cuma ve Cumartesi ev ritimleri ve son olarak Pazar günü ElectroSunday konseptli geceleriyle her tarzdan kitleye hitap etmektedir.

  Saxon, Kiev’de kesinlikle görmek isteyeceğiniz kulüplerden biri, atmosferini yaşamadan tarif etmek zor. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından yoğunlukla tercih edilen Saxon, Kiev’de bulunan diğer kulüplere göre daha mütevazi ve samimi insanlarla karşılaşabileceğiniz bir gece kulübü.

  Adres: Kiev, Trutenko St., 4
  Rezervasyon: 0 (44) 257-40-70

   

 • Kiev Caribbean Club

  Kiev Caribbean Club

  Caribbean Club, Kiev’de 1998 yılı Şubat ayında açıldı. İlk başta Karayip yemekleri sunan bir restoran olarak planlanan mekanda zamanla ziyaretçilerin sadece oturup yemek yemeleri dışında canlı müzik eklenerek eğlenmeleri sağlandı, gün geçtikçe insanların ilgisine göre Latin ritmleriyle dans etmeye başladığı mekanda en son olarak Carribean Club yönetimi mekanı revize ederek bir dans kulübü ve restoran olarak ayırdı. Yurtdışından bir çok Latin müzikleri çalan DJ’ler konuk edildi. Caribbean Club barmenlerin ilk defa şarkı söyleyip dans ettiği mekan olarak Kiev’de adını duyurdu. Daha sonrasında bunu daha profesyonel bir vizyona çevirerek çılgın partilere dönüştürdüler.

  Carbbean Club’ın tüm misafirleri kulübün atmosferinden çok etkilendiğini ve rahatlığına hayran olduklarını belirtmektedir. Caribbean, arkadaşlarınızla özgürlük ve eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz rahatlıkta bir mekan. Mekanda özel olarak Disco Latino, Tropicana, Amazon Adaları, Eski Havana Sokakları gibi farklı konseptlerde partilerde düzenlenmekte ve tüm showlarda bir çok yarışma, canlı performans ve profesyonel dansçıların bulunduğu etkinlikler yapılmaktadır.

  Caribbean Club tatillerde, cadılar bayramında, sevgililer günü ve yıl başı gibi özel günlerde Kiev’in en gözde mekanlarından biridir.

 • Kiev Xlib Club

  Kiev Xlib Club

  “Xlib” gece kulübü Kiev’de bulunan diğer şaşalı ve cazip görünümlü kulüplere oranla daha basit ve kasıntı olmayan bir ortam hazırlanarak dekore edilmiş Kiev Gece Hayatı’nın ilgi çeken kulüplerinden biridir. Xlib her ne kadar “underground” konseptine sahip olsada gerek personel gerekse yönetim olarak işini oldukça iyi bilen profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Her geçen yıl mekanı dahada geliştiren Xlib’in bölgede aynı konsept olarak tek rakibi “Cinema”dır.

 • Kiev Cinema Club

  Kiev Cinema Club
  Cinema Gece Kulübü; Kiev’in en popüler “underground” konseptli mekanlarından biridir. Cinema’yı aslen “underground” olgusundan ziyade bir çok kişi Ukrayna’nın en “Avrupai” mekanı olarak nitelendirmektedir. Almanya, Fransa, İngiltere gibi bir çok ülke standartlarındaki beyin zonklatan müzik sistemleri, harmonik tasarımlar, büyülü atmosfer, güler yüzlü personel ve en önemlisi eşsiz müzik seçimleri ile Cinema; “müzik her şeydir!” sloganıyla ziyaretçilerine eğlenceyi doruklarda yaşatmak için her türlü imkanı sunmaktadır.

  Ukrayna’nın en iyi Müzik Uzmanları tarafından planlanmış müzik sistemleri ile 30 kW ile rakip bir çok gece kulübünden daha yüksek seviyede müzik sunuyor. Cinema son teknoloji ses sistemleri ile desteklenen “underground” ile sentezlenmiş kaliteli bir mekandır.

  Cinema’da techno, psy-trance, funk, techno şarkılar haricinde Drum&Bass, Minimal Techno gibi farklı müzik türlerini sevenler içinde eşsiz bir yer. Özellikle Perşembe günü tam kapasite dolan kulüp özellikle gençler tarafından akın ediliyor.

  Cinema; “Kiev Techno Festivali” ile yıllık olarak düzenlediği hard-techno partiler “Detali Zvuku” ve “Kvitnu Fest” gibi farklı organizasyonlar uygulamaktadır. Cinema, dünya müzik kültürünü takip ederek trendler doğrultusunda hareket eder. 13 yıldır hizmet veren Cinema, Ukrayna’da kurulduğu günden bu yana aynı standartları koruyan mekanlardan biridir.

  Adres: Entuziastov St, 1 / Kiev

 • Kiev Forsage Club

  “Forsage” dans kulübü Ukrayna’nın dans haritası üzerinde merkez noktası haline gelmiş mekanlardan biridir. Her yıl DJ ve kulüp ziyaretçileri tarafından Kiev’in en iyi kulübü olarak oylanan Forsage, kuruluşunun ardından Ukrayna’nın “Eğlence Hayatı” kültürüne doğrudan etkide bulunmuş ve bir çok Kiev Gece Hayatı müdavimlerinin favori mekanı haline gelmiştir.

  Birbirinden farklı üç farklı dans pistinin bulunduğu kulüp içerisinde farklı müzik formatları ile her tarzdan hoşlanan ziyaretçileri memnun edebilecek şekilde eğlence sunmaktadır.

  VIP Dans Salonu olarak adlandırılan kulübün alt kısmı (250 kişi kapasiteli) her haftasonu 80’li yılların disko müzikleri ve Avrupa Pop Müzik’lerinden hoşlanan kişiler tarafından dolmaktadır. Üst katın iki ana bölümü de bölgenin en iyi Hip-Hop müzik partilerine ev sahipliği yaparak bu zamana kadar bir çok ünlü yeteneklerin sahne performanslarına ev sahipliği yapmıştır. Üç yıldan fazla süredir yüzden fazla DJ, grup ve sanatçı burada konserler vermiştir.

  Haftanın her günü tamamen dolu olan kulüp özellikle Perşembe günleri bir çok ünlü ismi misafir etmektedir. Forsage’de ki parti eğlence ve atmosferini anlatabilmek imkansızdır, bunu ancak yaşayarak ve insanların dans pistindeki enerjisini görerek hissedebilirsiniz. 1500 kişi kapasiteli Forsage’de ağırlıklı olarak R&B ve Club müzikler çalınmaktadır. Forsage’i diğer Kiev Gece Kulüplerinden ayıran en önemli ayrıcalığı R&B müzik tarzını Hit Müzik’lerle kombine ederek ziyaretçilerine sunmasıdır. Gündüzleri Lounge Bar ve 200 kişilik kapasiteli sessiz ve rahat bir restoran olarak hizmet veren Forsage usta şefleri ile damak tadınızada uygun muhteşem lezzetleride misafirlerine sunmaktadır. Kulüp personeli ziyaretçilerine en iyi konfor ve güvenliği sağlamak için yüz ve kıyafet kontrol uygulamakta olup ortama uygunsuz kişileri almamaktadır.

  “Forsage” 2008 ve 2009 yıllarında DJ ve Halk oylamaları ile en iyi kulüp seçilerek adını taçlandırmış ve bir çok kaynak tarafından “Ukrayna Gece Hayatı”nın en iyi kulübü olarak gösterilmiştir.

  Adres: Kiev, Garmatna St., 51 – A

 • Kiev Prime Club

  Kiev Prime Club:

  “Prime” kuruluşunun ardından kısa bir süre içerisinde Kiev Gece Hayatı’nın değişilmez bir parçası haline gelen bölgenin önemli gece kulüplerinden biridir. Nauki Caddesi’nde konumlanmış olan “Prime” özellikle üniversiteli gençlerin uğrak mekanlarından biridir. Kiev’de bulunan diğer büyük kulüplerle karşılaştırıldığı zaman Prime onlar kadar büyük olmasada küçük alanında bir çok büyük kulüpten fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

  Prime her oda da farklı bir atmosfer ve büyüleyici ortama sahip üç farklı bölümden oluşmaktadır; Ana oda, R&B Odası ve Salon (toplamda 1200 kişilik kapasiteye sahiptir). Bu üç bölümde gecenin parti ruhu ile birleşir. Her oda kendine özgün olan konsepti ile dikkat çekmekle beraber; sıra dışı ışık gösterileri, projektörlerin bulunduğu ana oda’da yüksek ses müziğin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Prime dünyanın en ünlü DJ ve sanatçılarını konuk ederek Kiev’de dikkat çeken kulüplerden biridir.

  Bar kendine özgün kokteyllerle alkollü içecekler konusunda hem klasik hemde farklı tadları mükemmel bir şekilde sunmaktadır. Kulüpte bulunan “Crackers Jacks” isimli barmenler Ukrayna ve Uluslararası Şampiyonalar kazanmıştır. Kulübün en iyi kokteyllerinden biri kendi ismini taşıyan meyve likörü, votka ve ananas karışımı olan “Prime” kesinlikle denenmesi kesinlikle tavsiye edilir.

  House, Lounge, Techno, Minimal, R&B tarzında bu muhteşem atmosferi yaşamak istiyorsanız kesinlikle “Prime”ı görmelisiniz. Ses ve ışık efektleri, kaliteli personelleri ile muhteşem zaman geçirebileceğiniz kulüp sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacaktır.

  Adres: Kiev, Nauki Ave, 8.

  We cannot display this gallery