Kiev Caribbean Club

Kiev Caribbean Club

Caribbean Club, Kiev’de 1998 yılı Şubat ayında açıldı. İlk başta Karayip yemekleri sunan bir restoran olarak planlanan mekanda zamanla ziyaretçilerin sadece oturup yemek yemeleri dışında canlı müzik eklenerek eğlenmeleri sağlandı, gün geçtikçe insanların ilgisine göre Latin ritmleriyle dans etmeye başladığı mekanda en son olarak Carribean Club yönetimi mekanı revize ederek bir dans kulübü ve restoran olarak ayırdı. Yurtdışından bir çok Latin müzikleri çalan DJ’ler konuk edildi. Caribbean Club barmenlerin ilk defa şarkı söyleyip dans ettiği mekan olarak Kiev’de adını duyurdu. Daha sonrasında bunu daha profesyonel bir vizyona çevirerek çılgın partilere dönüştürdüler.

Carbbean Club’ın tüm misafirleri kulübün atmosferinden çok etkilendiğini ve rahatlığına hayran olduklarını belirtmektedir. Caribbean, arkadaşlarınızla özgürlük ve eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz rahatlıkta bir mekan. Mekanda özel olarak Disco Latino, Tropicana, Amazon Adaları, Eski Havana Sokakları gibi farklı konseptlerde partilerde düzenlenmekte ve tüm showlarda bir çok yarışma, canlı performans ve profesyonel dansçıların bulunduğu etkinlikler yapılmaktadır.

Caribbean Club tatillerde, cadılar bayramında, sevgililer günü ve yıl başı gibi özel günlerde Kiev’in en gözde mekanlarından biridir.