Kiev Cinema Club

Kiev Cinema Club
Cinema Gece Kulübü; Kiev’in en popüler “underground” konseptli mekanlarından biridir. Cinema’yı aslen “underground” olgusundan ziyade bir çok kişi Ukrayna’nın en “Avrupai” mekanı olarak nitelendirmektedir. Almanya, Fransa, İngiltere gibi bir çok ülke standartlarındaki beyin zonklatan müzik sistemleri, harmonik tasarımlar, büyülü atmosfer, güler yüzlü personel ve en önemlisi eşsiz müzik seçimleri ile Cinema; “müzik her şeydir!” sloganıyla ziyaretçilerine eğlenceyi doruklarda yaşatmak için her türlü imkanı sunmaktadır.

Ukrayna’nın en iyi Müzik Uzmanları tarafından planlanmış müzik sistemleri ile 30 kW ile rakip bir çok gece kulübünden daha yüksek seviyede müzik sunuyor. Cinema son teknoloji ses sistemleri ile desteklenen “underground” ile sentezlenmiş kaliteli bir mekandır.

Cinema’da techno, psy-trance, funk, techno şarkılar haricinde Drum&Bass, Minimal Techno gibi farklı müzik türlerini sevenler içinde eşsiz bir yer. Özellikle Perşembe günü tam kapasite dolan kulüp özellikle gençler tarafından akın ediliyor.

Cinema; “Kiev Techno Festivali” ile yıllık olarak düzenlediği hard-techno partiler “Detali Zvuku” ve “Kvitnu Fest” gibi farklı organizasyonlar uygulamaktadır. Cinema, dünya müzik kültürünü takip ederek trendler doğrultusunda hareket eder. 13 yıldır hizmet veren Cinema, Ukrayna’da kurulduğu günden bu yana aynı standartları koruyan mekanlardan biridir.

Adres: Entuziastov St, 1 / Kiev