Kiev Forsage Club

“Forsage” dans kulübü Ukrayna’nın dans haritası üzerinde merkez noktası haline gelmiş mekanlardan biridir. Her yıl DJ ve kulüp ziyaretçileri tarafından Kiev’in en iyi kulübü olarak oylanan Forsage, kuruluşunun ardından Ukrayna’nın “Eğlence Hayatı” kültürüne doğrudan etkide bulunmuş ve bir çok Kiev Gece Hayatı müdavimlerinin favori mekanı haline gelmiştir.

Birbirinden farklı üç farklı dans pistinin bulunduğu kulüp içerisinde farklı müzik formatları ile her tarzdan hoşlanan ziyaretçileri memnun edebilecek şekilde eğlence sunmaktadır.

VIP Dans Salonu olarak adlandırılan kulübün alt kısmı (250 kişi kapasiteli) her haftasonu 80’li yılların disko müzikleri ve Avrupa Pop Müzik’lerinden hoşlanan kişiler tarafından dolmaktadır. Üst katın iki ana bölümü de bölgenin en iyi Hip-Hop müzik partilerine ev sahipliği yaparak bu zamana kadar bir çok ünlü yeteneklerin sahne performanslarına ev sahipliği yapmıştır. Üç yıldan fazla süredir yüzden fazla DJ, grup ve sanatçı burada konserler vermiştir.

Haftanın her günü tamamen dolu olan kulüp özellikle Perşembe günleri bir çok ünlü ismi misafir etmektedir. Forsage’de ki parti eğlence ve atmosferini anlatabilmek imkansızdır, bunu ancak yaşayarak ve insanların dans pistindeki enerjisini görerek hissedebilirsiniz. 1500 kişi kapasiteli Forsage’de ağırlıklı olarak R&B ve Club müzikler çalınmaktadır. Forsage’i diğer Kiev Gece Kulüplerinden ayıran en önemli ayrıcalığı R&B müzik tarzını Hit Müzik’lerle kombine ederek ziyaretçilerine sunmasıdır. Gündüzleri Lounge Bar ve 200 kişilik kapasiteli sessiz ve rahat bir restoran olarak hizmet veren Forsage usta şefleri ile damak tadınızada uygun muhteşem lezzetleride misafirlerine sunmaktadır. Kulüp personeli ziyaretçilerine en iyi konfor ve güvenliği sağlamak için yüz ve kıyafet kontrol uygulamakta olup ortama uygunsuz kişileri almamaktadır.

“Forsage” 2008 ve 2009 yıllarında DJ ve Halk oylamaları ile en iyi kulüp seçilerek adını taçlandırmış ve bir çok kaynak tarafından “Ukrayna Gece Hayatı”nın en iyi kulübü olarak gösterilmiştir.

Adres: Kiev, Garmatna St., 51 – A