Kiev Prime Club

Kiev Prime Club:

“Prime” kuruluşunun ardından kısa bir süre içerisinde Kiev Gece Hayatı’nın değişilmez bir parçası haline gelen bölgenin önemli gece kulüplerinden biridir. Nauki Caddesi’nde konumlanmış olan “Prime” özellikle üniversiteli gençlerin uğrak mekanlarından biridir. Kiev’de bulunan diğer büyük kulüplerle karşılaştırıldığı zaman Prime onlar kadar büyük olmasada küçük alanında bir çok büyük kulüpten fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Prime her oda da farklı bir atmosfer ve büyüleyici ortama sahip üç farklı bölümden oluşmaktadır; Ana oda, R&B Odası ve Salon (toplamda 1200 kişilik kapasiteye sahiptir). Bu üç bölümde gecenin parti ruhu ile birleşir. Her oda kendine özgün olan konsepti ile dikkat çekmekle beraber; sıra dışı ışık gösterileri, projektörlerin bulunduğu ana oda’da yüksek ses müziğin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Prime dünyanın en ünlü DJ ve sanatçılarını konuk ederek Kiev’de dikkat çeken kulüplerden biridir.

Bar kendine özgün kokteyllerle alkollü içecekler konusunda hem klasik hemde farklı tadları mükemmel bir şekilde sunmaktadır. Kulüpte bulunan “Crackers Jacks” isimli barmenler Ukrayna ve Uluslararası Şampiyonalar kazanmıştır. Kulübün en iyi kokteyllerinden biri kendi ismini taşıyan meyve likörü, votka ve ananas karışımı olan “Prime” kesinlikle denenmesi kesinlikle tavsiye edilir.

House, Lounge, Techno, Minimal, R&B tarzında bu muhteşem atmosferi yaşamak istiyorsanız kesinlikle “Prime”ı görmelisiniz. Ses ve ışık efektleri, kaliteli personelleri ile muhteşem zaman geçirebileceğiniz kulüp sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacaktır.

Adres: Kiev, Nauki Ave, 8.

We cannot display this gallery