Kiev Saxon Club

Kiev Saxon Club
Saxon varlığını sürdürdüğü Kiev Gece Hayatı’nda 5 yılı aşkın süredir önemli bir konuma sahiptir.

Saxon’un açılmasından itibaren Kiev’de bir çok yeni ve benzeri bir çok kulüp ortaya çıkmasına rağmen hiç biri Saxon’un popülaritesini geçemeyip, kapandılar. Saxon Gece Kulübü, Ortaçağ tarzı bir müze ya da Kral’ın Kalesini yansıtan gerçekçi bir izlenim vermektedir.

Amfitiyatro şeklinde olan kulübün alt katında bulunan dans pistinde gece boyunca konuk DJ’ler tarafından Rave müzikler çalınmaktadır. Ses ve ışık sistemleri olarak oldukça kaliteli ekipmanlara sahip olan Sakson’da yorulduğunuz zaman salonda dinlenebilirsiniz. Üst katında bulunan dans pistinin ortasındaki bar’da da soluklanma fırsatı bulabilirsiniz. Her gün farklı temalı partilerle farklı türden insanları ağırlayan gece kulübünde, Salı günleri 80’lerin disko müzikleri,  Çarşamba günü Çılgınlık Teknolojileri, Perşembe şehrin en iyi tekno partileri, Cuma ve Cumartesi ev ritimleri ve son olarak Pazar günü ElectroSunday konseptli geceleriyle her tarzdan kitleye hitap etmektedir.

Saxon, Kiev’de kesinlikle görmek isteyeceğiniz kulüplerden biri, atmosferini yaşamadan tarif etmek zor. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından yoğunlukla tercih edilen Saxon, Kiev’de bulunan diğer kulüplere göre daha mütevazi ve samimi insanlarla karşılaşabileceğiniz bir gece kulübü.

Adres: Kiev, Trutenko St., 4
Rezervasyon: 0 (44) 257-40-70