Ukrayna Kiev Turu

Doğu Avrupa’nın sınırsız eğlence başkenti…

! VİZE YOK !

 

1.GÜN  CUMA        İSTANBUL – KIEV 
Kiev’e varışınızın ardından özel aracımız ve İstwind Yetkilisi ile otelimize transfer, odaların alınması ve odalara  yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle ‘’Panoramik Kiev Şehir Turu’’ için otelden hareket.. St.Sofia Katedrali önünden geçilip, Tarihi Andrevski Yokuşunda durup hediyelik ve yağlı boya tablolar alma imkanı, daha sonra Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev’in en eski Podol semtine yüksekten bir bakış attıktan sonra, Dnyepr Nehri kıyısından geçip, Parlamento, Başbakanlık ve tarihi Kiev’ in ana meydanından geçip otelimize dönülecektir. (50 euro) Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

2.GÜN – CUMARTESİ   KIEV  
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Pecharskaya Lavra Manastırı ve 2. Dünya Savaşı Müzesi (50 Euro) Turu’’na katılabilirler. Turumuz öğle yemekli olacaktır. ‘’Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden  dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ ‘’ 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir.Savasla ilgili tum belge dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Tur bitimi otele dönüş.  Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

3. GÜN – PAZAR KIEV
İki Gece Uc Gun Tur Paketi: Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve İstwind Yetkilisi ile Kiev Havaalanına transfer.
Uc Gece Dort Gun Tur Paketi:  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Peragova Açık Hava Müzesi Turu’’na katılabilirler. (50 Euro) Turumuz öğle yemekli olacaktır. Günümüzde yurt dışından ve yurt içinden pek çok turist Avrupa’nın bu en büyük acik hava muzelerinden biri olan PIRAGOVA ACIK HAVA MUZESINI gezmekte ve neredeyse tam gun suren gezintide , şarkılar yemekler eşliğinde hoşça vakit geçirmektedirler. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

4.GÜN PAZARTESİ – KIEV – İSTANBUL  
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve İstwind Yetkilisi ile Kiev Havaalanına transfer.

1.GÜN İSTANBUL – KIEV

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ukryana Hava Yolları Kiev Kontuarı onunde saat 07:30’da buluşma. Saat 09.35 Ukrayna Hava Yolları PS 712 tarifeli seferi ile Kiev’e hareket. ‘’Panoramik Kiev Şehir Turu’’ St.Sofia Katedrali önünden geçilip, Tarihi Andrevski Yokuşunda durup hediyelik ve yağlı boya tablolar alma imkanı, daha sonra Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev’in en eski Podol semtine yüksekten bir bakış attıktan sonra, Dnyepr Nehri kıyısından geçip, Parlamento, Başbakanlık ve tarihi Kiev’ in ana meydanından geçip otelimize dönülecektir. Otele dönüşün ardından serbest zaman ve Geceleme otelinizde.

2.GÜN KIEV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Pecharskaya Lavra Manastırı ve 2. Dünya Savaşı Müzesi (50 Euro) Turu’’na katılabilirler. Turumuz öğle yemekli olacaktır. ‘’Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ ‘’ 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir.Savasla ilgili tum belge dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

3. GÜN KIEV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ‘’Peragova Açık Hava Müzesi Turu’’na katılabilirler. (50 eur) Turumuz öğle yemekli olacaktır. Gunumuzde yurt disindan ve yurt icinden pek cok turist Avrupa’nin bu en buyuk acik hava muzelerinden biri olan PIRAGOVA ACIK HAVA MUZESINI gezmekte ve nerdeyse tam gun suren gezinti suresince sarkilar, yemekler esliginde hos vakit gecirmektedirler. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

4.GÜN KIEV – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından saat 12:00 odalarin bosaltilmasi ve bavullarin otele emanet birakilmasi ardindan serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ‘’Dinyeper Nehri Üzerinde Tekne Turu, yemekli’’ (50 eur) Saat 15:30 Ozel otobusumuzle otelimizin onunden havaalanına transfer ve uçak işlemlerinin yapılması. Saat 19:35’de Ukrayna Hava Yolları PS 715 tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. 21:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

NOT:

  • Ekstra turların gerçekleşmesi  için min. 5 kişinin katılımı gerekmektedir. Aksi taktirde satış fiyatı değişebilir.
  • Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde ve bölgelerde değişiklik yapılabilir.
  • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
  • Havayollarından kaynaklanan rötar, saat değişikliği veya herhangi bir sorun acentemizin sorumluluğu dışındadır.
  • Fiyatlar min 3 kişi bazında hazırlanmış olup 1 kişide 30 € … 2 kişide 10 € fark alınır.

NOT:

· Tur hareketi minimum 10 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Katılım yetersiz olduğu taktirde bir sonraki tura aktarılacaktır.

· Ekstra turların gerçekleşmesi için min. 10 kişinin katılımı gerekmektedir. Aksi taktirde satış fiyatı değişebilir.

· Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde ve bölgelerde değişiklik yapılabilir.

· Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

· Havayollarından kaynaklanan rötar, saat değişikliği veya herhangi bir sorun acentemizin sorumluluğu dışındadır.