• Babiy Yar Turu

  babiy Yar turu2. Dünya Savaşı sırasında Kiev’de 100.000’den fazla insanın katledildiği ve toplu olarak gömüldüğü bir anıt parkıdır.
  Bu yüzbin insandan 33.771’i sadece iki günde katledilmiş ve toplu olarak gömülmüştür.

 • Kiev Sirki Turu

  kiev sirki turuKiev Sirki, keyifli zaman geçirebileceğiniz ideal yerlerden biridir. Sadece çocuklar için değil, büyükler için de olduğunu kanıtlayan gerçek bir gösteri merkezidir. Güzel mimarisiyle sirk binası, 1200 kişilik oturma kapasitesiyle; değişik hayvan gösterilerinden, ilizyonistlere, palyaçolardan heyecan verici atraksyon gösterilerine kadar, dolu dolu 2,5 saat geçireceğiniz ve bir daha gelerek bu gösterileri izlemek isteyeceğiniz bir turdur.

 • Piragova Açık Hava Müzesi Turu

  Piragova açık hava müzesi turuSabah Saat 10.00’da otelden hareket ederek, Avrupa’nın en büyük açık hava müzelerinden biri olan Piragova’ya hareket ediyoruz. Ukrayna’daki altı bölgeye ait insanların gerçekte yaşamış olduğu 100 yıl ile 350 yıl arasında geçmişe sahip yöresel evler ve yöresel köylerin bulunduğu açık hava müzesini görme fırsatına sahip olacağız.

 • Kreschatik Caddesi Turu

  kreschatik caddesi turu

  Kreschatik Caddesi’nde ilk yapılar 18 yüzyıl sonlarında, ormanlık alanın yok olması ile inşaa edildi ve çok kısa bir sürede genişleyen Kiev şehrinin ana sokağı konumuna geldi. Günümüzde bu Cadde sadece Kiev’in değil aynı zamanda Ukrayna’nın da ana caddesi olmuştur. 1100 metre uzunluğundaki bu caddede pek çok dünyaca ünlü marlakarın mağazları bulunmakta, ve pek çok caffe, bar ve restoran da cadde üstünde ve caddenin çevresindeki ara sokaklarda konumlanmıştır. Başlangıç noktası Bezarapski Pazarı ve Kiev’in Ak Merkezi sayılabilecek ‘’Arena City’’ bulunmakta, bitiş noktasında ise dünyaca ünlü Özgürlük Meydanı (Turuncu Devrim Meydanı) bulunmaktadır. Kreschatik Caddesi hafta sonları ve bayram günleri motorlu araç trafiğine kapatılmakta ve tamamen insanların rahat gezip eğlenmesi için ortam sağlanmaktadır. Kreschatik Caddesi, tüm gününüzü ve gecenizi dolu dolu geçirebileceğiniz, dünya üstündeki ender caddelerden biridir.