Dinamo Kiev – Beşiktaş Maç Turu

“EN İYİ FİYAT GARANTİSİ”

Dinamo Kiev - Beşiktaş Maç Turu

1. PAKET (SINIRLI KONTENJAN)
3 Gece – 4 Gün

20 Ekim – 23 Ekim 2011
“Aerosvit Havayolları”

1.GÜN (20 EKİM 2011 PERŞEMBE): İSTANBUL – KİEV
Sabah 07:00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Özge Tur Kontuarı önünde buluşarak yapılacak check-in işlemlerinin ardından 10:00’da Aerosvit Havayolları tarifeli uçaklar ile Kiev’e hareket ediyoruz. 11:50’de Kiev’e varışın ardından otelimize transfer olarak odalara yerleşiyoruz. 20:00’a kadar boş zamanın ardından 20:30’da otelimizin önünden maçın oynanacağı stadyuma otobüslerimizle transfer oluyoruz. (Maç saati 22:05). Maç sonu otobüslerimizle tekrar otele yapılacak transferin ardından serbest zaman, çoğunluk sağlanması durumunda Kiev’in en popüler kulüplerinden Buddha Bar’a gidiş, geceleme otelimizde.

2.GÜN (21 EKİM 2011 CUMA): KİEV
Sabah 7-10 arası olan sabah kahvaltısının ardından 10:30’da Panoramik Şehir Turu için otelimizden hareket ediyoruz. 13:30’a kadar sürecek Şehir Turumuzda; St. Sofia Katedrali önünden geçilip, tarihi Andrevski Yokuşunda durularak hediye eşya ve yağlı boya tablolar alma imkanı, daha sonra “Kardeşlik ve Dostluk Tepesi”nde Kiev’in en eski semtlerinden biri olan Podol’a yüksekten bir bakış attıktan sonra, Dnyepr Nehri kıyılarından geçerek Parlamento, Başbakanlık ve tarihi Kiev’in ana meydanından geçerek otelimize dönüşecektir. Otelimize dönüşün ardından serbest zaman ve geceleme otelimizde.

3.GÜN (22 EKİM 2011 CUMARTESİ): KİEV
07:00-10:00 Sabah kahvaltısı. 10:30-16:00 Arzu edenler ekstra ‘’Pecharskaya Lavra Manastırı ve 2. Dünya Savaşı Müzesi (40 Euro) Turu’’na katılabilirler. Turumuz öğle yemekli olacaktır. ‘’Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ ‘’ 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir.Savasla ilgili tum belge dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

3. GÜN ALTERNATİFİ (22 EKİM 2011 CUMARTESİ): KİEV
07:00-10:00 Sabah kahvaltısı. 10:30-16:00 Arzu edenler ekstra ‘’Peragova Açık Hava Müzesi Turu’’na katılabilirler. (40 eur) Turumuz öğle yemekli olacaktır. Günümüzde yurt dışından ve yurt içinden pek çok turist Avrupa’nın en büyük açıkhava müzelerinden biri olan PERAGOVA AÇIKHAVA MÜZESİNİ gezmekte ve neredeyse tam gün süren gezinti esnasında, şarkılar yemekler eşliğinde hoş vakit geçirmektedirler.

4.GÜN (23 EKİM 2011 PAZAR): KİEV – İSTANBUL
07:00-10:00 Sabah kahvaltısı. Odaların boşaltılması. 11:00 Özel otobüslerimizle havaalanına transfer. 11:30 Havaalanına varış ve uçak işlemlerinin yapılması. 13:45 Tarifeli sefer ile İstanbul’a hareket. 15:55 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER 2 KişilikOda / Kişi başı Tek KişilikOda
4* PRESIDENT HOTEL 499 Euro 559 Euro


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Belirtilen Otellerde oda+kahvaltı bazında konaklamalar
 • Aerosvit Havayolları ile gidiş dönüş uçak biletleri.
 • Tüm havalimanı vergileri
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri
 • ½ günlük panoramik şehir turu
 • Otel-Stadyum-Otel transferi
 • Türkçe yerel rehberlik hizmetleri

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Maç biletleri firmamızca temin edilebilecektir.
 • Ukrayna’ya giriş için pasaportunuzun tur tarihi bitiminden itibaren en az 3 ay geçerlilik süresi olması, üzerinde herhangi bir yıpranma, yırtılma, oynama vs. olmaması gerekmektedir.
 • Vize işlemleri ücretlere dahil edilmemiştir.
 • Yeşil pasaport ve Avrupa Birliği pasaportları için Ukrayna Hükümeti tarafından vize istenmemektedir.