• Lviv Millenium Club

  Lviv Millenium Club
  Millennium Club, şehir merkezinden sadece bir kaç blok ötede Lviv’lilerin iş yoğunluğunu atıp, kafa dağıttığı elit kulüplerden biridir. Lviv Gece Hayatı’nın en büyük komplekslerinden biri olan Millenium Club içerisinde bulundurduğu “Tequila Bum” restorant gazino, sanat film tiyatrosu, bilardo ve video oyunlarıylada her kitle için farklı alternatifler sunuyor. Ancak tüm bunlar sadece gerçek etkinlik için ısınma olarak görülebilir. Batı Ukrayna’nın en büyük diskosu olan Millenium’da Lviv’in en güzel insanlarını bir sonraki sabaha kadar dans pistinde çılgınlarca eğlenirken görebilirsiniz…

  Diğer kulüplerle kıyaslandığında Millenium Club’ın giriş ücreti çok az miktarda yüksek olsada, genellikle 5€ civarındadır. İçeri girdiğinizde bir masa alın ve ülkenin en iyi votkalarının bulunduğu masanızda keyfini çıkarın. Eğer farklılıklardan hoşlanan biriyseniz Millenium Club içerisinde bulunan dört farklı kokteyl barı tercih edebilirsiniz.

  Avrupa’nın bir çok ülkesinden gelen DJ’lerin Spin House, Retro, Electro performansları sergilediği Millenium Club, Lviv Gece Hayatı’ndan bekleyeceğiniz her şeyi size sunuyor. Lviv insanları dış görünüme çok fazla önem verirler.Lviv Kızları kendilerine has stilleriyle moda ve görünüme çok önem verirler, bu yüzden kulübe gitmeden önce şık kıyafet ve ayakkabılar tercih etmenizi öneririz. Millenium Club’a sokağa çıkar gibi gitmek isterseniz kendinizi kulüp içindeki topluluktan uzaklaşmış hissetmeniz kesindir…

  Telefon: +38 (032) 240 35 91
  Adres: 2 Chornovola Av.

 • Lviv Metro Club

  Lviv Metro Club
  Metro Club şehir merkezinin eteklerinde konumlanmış gece kulüplerinden biridir. Gündüzleri her ne kadar ilgi çekecek bir mekan olmasada, geceleri şık giyimli kimi takip ederseniz yolunuz Metro’yu bulacaktır.

  Lviv kulüpleri her köşede farklı bir süprizi aralar. Kulüp girişi yaklaşık olarak 3 € olan mekanda ilk olarak Metro’nun büyük diskosuyla karşılaşacaksınız. Genç öğrencilerin pop ve hit müzikler eşliğinde eğlendiğini görürken dans pistinin ortasında bulunan platformda erkek ve bayan go-go danscıları ve onlarla dans edebilecek cesur insanları göreceksiniz. Sahnenin hemen karşısında her türden seçenekleri bulabileceğiniz büyük bar mevcut. Yerel biralar, votka, şampanyalar İngilizce bilen kulüp çalışanları tarafından servis edilmektedir. Eğer Metro’ya ilk kez geliyorsanız bir gece için VIP olmanızı tavsiye ederiz. VIP bölümü tüm dans pistini görebilmekle beraber oldukça uygun fiyatlardadır. VIP olmanız nargile ve şişe servisi yapılmasını sağladığı gibi kulüpteki popülaritenizide yükseltecektir.

  Adres: Petrushevycha Square Picasso 88, Zelena Street

 • Lviv Dublin Irish Pub

  Lviv Dublin Irish Pub
  Irish Pub güzel yemekleri, İngilizce menüleriyle hizmet vermesine rağmen İngilizce bilmeyen çalışanlara sahip olsalarda Irlanda yerel stilinde olan kaliteli mekanlardan biridir. Dublin Pub hemen Doroshenka St. Çıkışındadır.

  Dublin Irish Pub’da masalar çok dar bir şekilde konumlanmamış olduğu için bir masaya oturduğunuzda çevrenizdeki insanlarla iletişim içine geçmekten utanmayın…

  Eğer kendinizi aç hissediyorsanız, İngilizce olan menüyü kesinlikle görmek isterseniz. Bir çok yerel yemeği geleneksel hale çevirmiş ahçısıyla bir çok farklı seçenek bulabilirsiniz. Yemek fiyatları oldukça uygun ve lezzetli. Eğer kendinizi evinizden uzak hissediyorsanız, eğer futbol sizin vazgeçilmenizse Dublin Pub sizin en çok vakit geçireceğiniz yerlerden biridir 🙂 Ukrayna kulüplerinin maçı olduğunda kanal değiştirmenin mümkün olmadığınıda bilmenizi isteriz.

  Adres:5, Kryva Lypa Street, Lviv