Lviv Turu

lviv Şehir Turu
Lviv Panoramik Şehir Turu

Lviv batı ukraynanın kültür merkezidir. Kentin Konukları  Lvovu sihirli atmosferi ve kentin kendine özgü doğası yanı sıra tüm bölgelere göre çekici bulmaktadır. Şehir oğlu Leo için Galiçya prensi tarafından kuruldu. Bu şehre oğlunun ismini verdi. Antik Lvov  farklı mimari yapıya sahiptir . Şehir XIII Avrupa sanatının çeşitli gelişmiş stil yönleri ile kuruldu – XX farklı ulusal ve kültürel gelenekler. Antik kentin kalbi Rynok Meydanı dört köşe olan çeşmeler Yunan Tanrıların tasvir dekore olmasıdır. Town Hall 65 metre yükseklikte Lvov un hoş manzarasını sahiptir. Town Hall  üzerinde 150 yıldır bulunan saat kulesini  görebilirsiniz. Ayrıca Latin Gotik Katedrali, Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, tüm kalıntıların-Avrupa-ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surlarının dahil mimarisi keyfine varacaksınız. Şehir ve Royal Armouries, Barut Kulesi. Eczane Müzesi antik tıp ve eczacılık ekipmanları zengin koleksiyonları, reçete kitaplar ve nadir otlar tutar. Burada bir “benzersiz” demir şarabı tadabilirsiniz.

UKRAYNA KALELERİ

Oles’ko Castle
Pitoresk bir tepenin üstüne inşa ve mimari ve XIII tarihinin seçkin bir kalıntı – XVIII centuries.From güçlü kale XIV yüzyıl olarak kabul edilir muhteşem bir park ile çevrilidir. kale Lehçe magnates bir ikamet içine geliştirilmiştir. İtalyan Rönesans ruhu içinde 1620’ler yeniden inşa edildi.

pidhirtsi kalesi turu lviv
Pidhirtsi Castle
Lehçe Gentry ailelerin ikamet eski bir Ukrayna bölgesi.It içinde takviyesi mimarisinin en güzel parçaları sayılan bir kale daha bir saraya benziyor. XVII topluluk c. saray surları ve hendek içine içerir, Barok Latin katedral, giriş kapısı ve eski branchy kireç ile XVIII c park-ağaçlar.
Ileride biz Zolochiv Kalesi’ne hareket 1630’lar yılında burç bir kale gibi dikilen. It hexahedral kuleleri ile yüksek surlarla çevrili ve büyük saray geç Rönesans tarzı ve Çin sarayı mimarisi içerir. Üç kale Golden Horseshoe bu antik altın kubbeli kilise ile pitoresk ağaçlık tepelerin arasında çalışan ana noktalarıdır.

Pochavia magara manastırı lviv
Pochaiv Mağara Manastırı
Pochayev Manastırı, Lvova 140 km, Ternopol 70 km uzaklıkta bulunan Ortodoks Hıristiyanlar için kutsal bir yer.
Manastır tepede yaklaşık 1.240 yılında inşa edildi. Kutsal bakire görünüm yeri sağ ayak pul bıraktı. O anda ayak sesi Gönderen mucizevi su buhar oldu. Yüzyıllar boyunca manastır olarak Kutsal Virgin onun mucizevi simgesi ve saygıdeğer Iov ve emanetler .

lviv Turu
Tarihi Memorial Müzesi
Lvivde, bir çok sanatsal nekropol heykellerin en değerli koleksiyonların tarihsel-kültürel anıtlar arasında en özel tesislerinden birisidir.
Kim yaşamış ve Lviv çalışılan çok çarpıcı Ukraynaca ve Lehçe insanların mezar yeridir. Birçok sanatsal heykeller Avrupa’nın önde gelen sanatçılar tarafından yapılmış. Mezarlığın çoğunluk la Şezlong Paris ve Londra Highgate mezarlıkları ile karşılaştırılır