Nikolaev Turu

Nikolaev Turu:

1. Gün: İstanbul – Odessa – Nikolaev

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşmanın ardından bagaj, bilet ve pasaport işlemlerini tamamlayarak THY ya da DONBASS tarifeli seferler ile Odessa’ya hareket ediyoruz. Yerel saati ile Odessa’ya varışımızın ardından pasaport ve gümrük kontrolünden geçerek Nikolaev’e transfer olacağımız aracımıza geçiyoruz. Otelimize varışın ardından hoşgeldiniz kokteyli eşliğinde odalara dağıtım yapılarak, geceleme otelimizde.

2. Gün: Nikolaev
Kahvaltı Sonrası Yarım günlük panoramik Şehir Turu için hareket, görülecek yerler arasında; Nikolayev şehir parkı, Belediye Binası ,Tarihi Kiliseler ve Denizcilik Müzesi ,Tarih Müzesi bulunmaktadır.
Şehir turu sonrası serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra ( bknz. Ekstra turlar bölümüne )olarak düzenlenecek tur programlarına katılabilirler.
Geceleme otelimizde

3. Gün: Nikolaev
Kahvaltı otelimizde Tüm gün serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra ( bknz. Ekstra turlar bölümüne )olarak düzenlenecek tur programlarına katılabilirler.
Geceleme otelimizde.

4. Gün: Nikolaev – Odessa – İstanbul
Kahvaltı sonrası Odaların boşaltılması ve son hazırlıklar.
Havalimanına haraket.Havalimanına varış ve gümrük işlemleri.
THY veya DONBASS tarifeli seferleri ile Türkiye’ ye hareket.
Atatürk Hava Limanı’na varış ve seyahatimizn sonu.

nikolaev şehir turu

Nikolaev Panoramik Şehir Turu

bu turumuzda Belediye Binasi, Deniz Müzesi, Sahil şeridi, Tarihi katolik kilisesi ve tarihi ortodoks kilisesi panoramik olarak görülecek yerler arasındaır. Tarih Müzesi içine girilerek gezilecektir.