• Odessa Cosmo Club

  Cosmo

  Adres: Gagarinkovo Plato

  cosmo clup odessa

 • Odessa Arena

  ARENA

  Adres: 15 Ekaterininskaya Street

  arena club odessa

 • Odessa Itaka

  Odessa Itaka:
  Adres:
  Arcadia

  ITAKA club odessa

  We cannot display this gallery

  Itaka eşsiz Mitolojik Yunan atmosferini platform’a ilk adım attığınızdan itibaren tüm ziyaretçilerine hissettiren ve anfitiyatro’yu andıran masa dizilimleriyle Odessa’nın en önemli mekanlarından biridir. Kulüp içerisindeki kolonlar, anforlar, mitolojik yunan heykelleri, mobilya ve kulübün genel konsepti sizlere her saniyesinde yerel rahatlığını farkettirecektir.

 • Odessa Ibiza

  IBIZA

  Adres: Arkadia

  ibiza club odessa

  ibiza club odessa

 • Odessa Paladium

  Odessa Paladium:

  Adres: 4 Italian Boulevard

  Gündüz saatlerinde (11.00 itibarı ile) restorant olarak hizmet veren Paladium akşam 21.00’dan sonra disko olarak hizmet vermektedir. 23.00’de başlayan showlarla disko sabaha kadar açıktır, 2 katlı ve oldukça güzel bir alana sahip olan Paladium’un barında ünlülerin katıldığı konserlerde düzenlenmektedir.

 • Odessa Yo! Club

  Odessa Yoo Club

  Odessa Yo! Club

  Adres: Polskiy Supsk, 15

  Doğu Avrupa’nın en büyük gece kulüplerinden biri olan Yo! Club arkadaşlarınızla muhteşem vakit geçirebileceğiniz bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Euro dansı, kokteyl salonunda canlı müzik, restorant, striptiz bar, bilardo ve sushi barıyla ziyaretçilerine her türlü imkanı sağlamakla beraber rulet, blackjack, poer ve türevi oyunlar oynamak isteyenler için kendi gazinosuna sahiptir. Yo! Club’ta Çarşamba günleri gerçekleşen “Jazz Geceleri” de sizlere unutulmayacak bir eğlence sunacak alternatiflerden biridir.

 • Odessa M

  M
  Adres: 36, Preobragenskya st. , Odessa , Ukraine

  mirage Club odessa